Kampanyamın Etkisi
2 Üniversite Öğrencisi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-ALİKEV-Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 209
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.540 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9999
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9999

5.540 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

524.941 /500.000 TL

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

30 yıldır sağlıklı yaşam için koşuyorum, 21 yıldır da veteran atletim. Öğretmen olduğum için eğitime çok önem veriyorum. Daha önceki yıllarda diğer atlet arkadaşlarımın yararına koştukları eğitim vakıfları için bağışta bulunuyordum ama bu yıl ALİKEV'in bu projeye katılmasıyla işler değişti. ALİKEV'e yapılan bağışların demokrat, barışsever,laiklik yanlısı, her şeyden öte iyi insanların yetişmesine fayda sağlayacağına inandığımdan; ALİKEV için koşuyorum. Dünyanın en büyük acılarından birini yaşayan bir ailenin vahşice bir cinayet sonucu kaybettikleri oğullarının yerine başka çocukların yetişmesi için gösterdikleri çabaya elimden geldiğince omuz vermek istiyorum.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı

Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu, üniversite öğrencilerinin eğitim hayatına maddi kaynak sunmanın yanı sıra onların sosyal ve kültürel olarak da gelişimlerine destek olmayı amaçlamaktadır.

1 Öğrencinin 1  yıllık burs bedeli 2.500 TL'dir.

Eğer Hüseyin Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)