Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: Antalya-2023-Buldan Vakfı-Kızımız Okuyacak
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 350 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC96738
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC96738

350 /1 TL

Kampanya Hedefim

116.522 /113.400 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitim, kadınların güçlendirilmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Onlara topluma ve işgücüne tam olarak katılmaları için gerekli bilgi ve becerileri sağlar. Eğitimli kadınların daha sağlıklı, daha yüksek kazanç potansiyeline ve kişisel ve profesyonel yaşamlarında daha fazla karar verme gücüne sahip olma olasılığı daha yüksektir. Eğitim ayrıca daha fazla cinsiyet eşitliğine yol açar ve yoksulluğun azaltılmasına ve ekonomik büyümenin desteklenmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte, son yıllarda kaydedilen ilerlemeye rağmen, dünyanın dört bir yanındaki birçok kız çocuğu ve kadın, güçlenmelerinin önündeki en büyük engel olmaya devam eden eğitime erişimden yoksundur.

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı kurulduğu günden beri "Kızımız Okuyacak" projesi ile üniversite eğitimi olan genç kızlara eğitim bursu vermek için fon sağlamaktadır. Bu kez, Deprem bölgesindeki üniversiteli genç kızların gelecek hayalleri için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir öğrencinin bir yıllık burs bedeli 6300 TL dir.

Bağış Bilgileri

Kredi kartı / banka kartı ile bağış yaparken bilgilerinin kayıt edilmesini istemeyen bağışçıların isimleri ve iletişim detayları yıldız ile gizlenmiştir.
EFT / Havale bağışı esnasında bağışçılardan, bilgilerinin kaydedilmesine dair izin alınmadığından, bağışçı ismi yıldız ile gizlenmiştir.
EFT / havale yoluyla bağış yapan destekçilerinin isimlerini öğrenebilmek için projesini desteklediğin STK'nın sorumlusuna ulaşmanı rica ederiz.