• Yardım Projem: İstanbul M-2022-PAYDA-Kızların Eğitimi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 104
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 30.100 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC91388
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC91388

30.100 /27.000 TL

Kampanya Hedefim

546.849 /530.000 TL

Payda Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben bir anneyim, kızım benim nefes alma sebebim ama kadınların yegane kariyer planının annelik olduğuna inanmıyorum. Bu ülkenin en büyük sorununun eğitim olduğunu, özellikle genç kızlarımızın eğitimine vereceğimiz desteğin, içinde bulunmayı arzuladığım bir geleceğe yatırım olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bu yıl yolum PAYDA - Paylaşma ve Dayanışma Platformu Derneği ile kesişti.

Siz de kız öğrencilerin eğitimden aldıkları güçle geleceğe güvenle bakmalarına ve potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek olmak isterseniz, gelin ortak paydada buluşalım! Bağışınızla güç katacağım adımlarım kızlarımızın yüzünde gülümsemeye dönüşsün!

Payda Derneği

Bu projemizle maddi olanakları kısıtlı kızlarımızın ilköğretimden başlayarak eğitime devam etmelerini ve üniversiteden mezun olmalarını destekleyerek, eğitimli, donanımlı, bağımsız kadınlar olarak topluma katılmalarını amaçlıyoruz.

Bir kız öğrencinin yıllık eğitim desteği ortalama 6000 TL’dir.

Eğer Olcay Soykan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)