• Yardım Projem: İstanbul M-2022-ÇYDD-Bir Işık Da Siz Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 20.070 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ÇYDD KADIKÖY (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC84424
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC84424

20.070 /20.000 TL

Kampanya Hedefim

1.226.576 /1.200.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı Aydınlanma Devrimi’nin ancak eşit eğitim olanakları ile gerçekleşeceğine, bunun da en önemli destekçilerinden birinin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olduğuna inanıyorum. Bu uğurda her cumhuriyet kadının cumhuriyete borcu olduğu bilinci ile; elimden gelen tüm çabayı göstereceğime, elimin değebildiği her genci çağdaş aydınlık bir seviyeye ulaştıracağıma, yeni nesillere geleceğe güvenle bakacakları bir Türkiye bırakmak için çalışacağıma, güzel vatanımın her bir köşesinde iyi bir eğitim olanağı için katkı sağlayacağıma söz verdim. Şimdi bu sözüm için koşacak ve sizin bağışlarınız sayesinde daha çok gencimizin elinden tutacağım. Bana bu sözümü tutmam için destek olmaya ne dersiniz?

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 4.500 TL'dir.

Eğer İsmet Meltem Bayraktar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)