• Yardım Projem: İstanbul M-2022-ÇYDD-Bir Işık Da Siz Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.890 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ÇYDD Bodrum (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC84404
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC84404

3.890 /4.500 TL

Kampanya Hedefim

1.226.576 /1.200.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çağdaş Yaşam'ın sağlamış olduğu eğitime destek bursu sayesinde okudum ve mezun oldum. Fakat bu eğitim desteğine ihtiyacı olan binlerce genç arkadaşım bulunmakta. Ekonomik krizin getirmiş olduğu maddi olanaksızlıklar yüzünden bu yıl üniversiteyi kazanmış ama hayallerinden vazgeçmek zorunda kalan binlerce genç var. Bu yüzden N Kolay 44. İstanbul Maratonunda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin "Bir Işık da Siz Yakın" projesi için 15k koşusuna katılıyorum. Sizlerin desteği ile bir öğrenci arkadaşımın daha hayallerine ortak olabiliriz. En az 10 liralık bir bağış ile sizler de bir öğrenci arkadaşıma ulaşabilmemde bana yardımcı olabilirsiniz.

Gelin hep beraber bir gencin hayallerine ışık olalım!

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 4.500 TL'dir.

Eğer Faruk Ertürk isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)