Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: Amsterdam M-2022-Buldan Vakfı-Eğitim Değiştirir
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 50 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC83734
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC83734

50 /1 TL

Kampanya Hedefim

151.200 /151.200 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biz, Buldan Vakfı olarak; 135,6 yıl süreceği söylenen Kadın - Erkek Eşitliği için mutsuzuz ama umutsuz değiliz. Çünkü, biliyoruz ki eşitlik eğitimle sağlanır.
Bu nedenle, başarılı üniversite öğrencisi kızlara burs desteği veriyor, aynı zamanda sosyal ve ekonomik hayata aktif katılımlarını destekleyici, mesleki gelişimlerine yönelik kişisel geliş gelişim seminerleri ve gönüllü koçluk programları sağlıyoruz. Bunun için iyilik peşinde koşuyoruz.

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı, kadınların toplumsal yaşamın her alanına eşit katılımları ve yaşadıkları temel sorunların çözümü için eğitimin önemine inanmaktadır. Bu nedenle "Eğitim Değiştirir Projesi" ile üniversite eğitimi alan başarılı genç kızlara eğitim bursu vermek için fon sağlamaktadır.

Bir öğrencinin bir yıllık burs bedeli 6300 TL dir.

Bağış Bilgileri

Kredi kartı / banka kartı ile bağış yaparken bilgilerinin kayıt edilmesini istemeyen bağışçıların isimleri ve iletişim detayları yıldız ile gizlenmiştir.
EFT / Havale bağışı esnasında bağışçılardan, bilgilerinin kaydedilmesine dair izin alınmadığından, bağışçı ismi yıldız ile gizlenmiştir.
EFT / havale yoluyla bağış yapan destekçilerinin isimlerini öğrenebilmek için projesini desteklediğin STK'nın sorumlusuna ulaşmanı rica ederiz.