Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: Boğaziçi Yüzme-2022-Buldan Vakfı-Eğitim Değiştirir
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 600 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC83356
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC83356

600 /1 TL

Kampanya Hedefim

69.350 /69.300 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) yayımladığı rapora göre, cinsiyet eşitliğinin tam anlamıyla sağlanması için gereken süre 135,6 yıl olarak belirlendi. Biz, Buldan Vakfı olarak; 135,6 yıl süreceği söylenen Kadın - Erkek Eşitliği için mutsuzuz ama umutsuz değiliz. Çünkü, biliyoruz ki eşitlik eğitimle sağlanır.  Bu nedenle, vakıf olarak tüm kadınların ve kız çocuklarının eğitim yoluyla bilinçlendirilmesi ve güçlendirilmesi için çalışıyoruz. Bunu yalnız başarmamız mümkün değil, desteğinize ihtiyacımız var .

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı, kadınların toplumsal yaşamın her alanına eşit katılımları ve yaşadıkları temel sorunların çözümü için eğitimin önemine inanmaktadır. Bu nedenle "Eğitim Değiştirir Projesi" ile üniversite eğitimi alan başarılı genç kızlara eğitim bursu vermek için fon sağlamaktadır.

Bir öğrencinin bir yıllık burs bedeli 6300 TL dir.

Bağış Bilgileri

Kredi kartı / banka kartı ile bağış yaparken bilgilerinin kayıt edilmesini istemeyen bağışçıların isimleri ve iletişim detayları yıldız ile gizlenmiştir.
EFT / Havale bağışı esnasında bağışçılardan, bilgilerinin kaydedilmesine dair izin alınmadığından, bağışçı ismi yıldız ile gizlenmiştir.
EFT / havale yoluyla bağış yapan destekçilerinin isimlerini öğrenebilmek için projesini desteklediğin STK'nın sorumlusuna ulaşmanı rica ederiz.