• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.700 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC78396
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC78396

3.700 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli dostlar,
Birkaç yıldır zevkle devam ettirdiğim koşu alışkanlığımın bir neticesi olarak 7 Kasım 2021 tarihinde 43. İstanbul Maratonu’na 15K kategorisinde koşucu olarak katılım göstereceğim.
Bu yarış neticesinde atacağım adımları sizlerin de destekleriyle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Bir Işık da Siz Yakın” projesine bağışlama kararı aldım. Belirlemiş olduğum 3200₺ hedef bağış tutarı bir üniversite öğrencisinin bir yıllık eğitim bursuna karşılık gelmektedir. Desteklerinizle Çağdaş Yaşamın taahhüdü olan ihtiyaç sahibi bir gence destek olabilir, bir ışık da siz yapabilirsiniz!

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Murat Alper Özkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)