• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.050 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KARADENİZ HOLDİNG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC78166
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC78166

2.050 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,
Bu yıl 7 Kasım'da gerçekleşecek N Kolay 43.İstanbul Maratonu'nda, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin üniversite öğrencilerine burs imkanı sağladığı "Bir Işık da Siz Yakın!" projesine destek vermek için koşacağım.

Hedefim, en az bir öğrencinin 1 yıllık burs bedelini karşılayabilmek. Bu hedefe ulaşmama sizler de destek olur musunuz?

Her gün yaşadığımız bir çok olumsuzluk karşısında çoğu üniversite öğrencisinin zor koşullarda okuduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden en ufak desteğinizin bir ışığın yanmasında etkisi çok büyük!

Kampanya sayfamda şuana kadar kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz sizde bağış yapabilirsiniz.

Teşekkürler,
Sevgiler.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Tuğçe Düzgün isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)