• Yardım Projem: İstanbul M-2021-YÖRET Vakfı-Barışçıl Adımlar Şiddetsiz Toplum
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.160 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77802
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77802

1.160 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

177.999 /200.000 TL

YÖRET Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben çocuğa yönelik şiddeti önlemek için harekete geçtim!
Çocuklarla ve ebeveynlerle 49 yıldır psikososyal çalışmalar yürüten ve önemli iyileşmeler sağlayan YÖRET Vakfı’nı desteklemeyi seçerek, tek başıma elde edeceğim etkiden daha büyük bir etki yaratacağıma inanıyorum.

Siz de bu maratonda profilimdeki linke tıklayarak benim kampanyama destek olmayı seçerek hedefime ulaşmama yardımcı olabilirsiniz.

YÖRET 49 yıldır sadece gönüllü desteklerle, canla başla çocuk haklarını savunan ve çocuğa yönelik şiddetin önlenmesine katkı sunmak için çalışan bir Vakıf.

Çocuklara, ailelere psikososyal destek veren; çocuklarla çalışan uzmanları güçlendiren YÖRET'in bu seneki kampanyası: Barışçıl Adımlar Şiddetsiz Toplum. Bu yıl yaratılacak kaynakla YÖRET, 1.800 çocuk ve ebeveyne ulaşmayı hedefliyor.

YÖRET Vakfı için İstanbul Maratonu'nda bu amaç ve motivasyonla koşacağım.

Destekleriniz bana motivasyon, YÖRET'e güç verecek!

#yardimseverlikkosusu #yardımseverlikkoşusu
#barışcılşiddetsizi̇letişim
#çocuğakarşışiddetönlenebilir #çocuğakarşışiddetehayır #istanbulmaratonu #avrasyamaratonu #şiddetsiztoplum #çocukhakları @yoretvakfi @adim_adim

YÖRET

Projemiz ile, ev içi şiddete karşı çocukları ve kadınları güçlendirmeyi; çocuklar, ebeveynler ve bakım verenlere yönelik düzenleyeceğimiz atölyelerle, şiddet konusunda farkındalığı artırarak şiddetsiz iletişimin yaygınlaşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

265 TL'lik bağış ile 1 çocuk veya ebeveynin ev içi şiddet konusunda farkındalık kazanması sağlanacak

Eğer Elif Balcıoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)