• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 33
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.442 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77700
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77700

6.442 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
7 Kasım Pazar sabahı koşulacak olan 43.İstanbul Maratonun’da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Bir Işık da Siz Yakın” projesi için adımlarımı atacağım. Bu projeyle eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine burs desteği sağlanacaktır.

ÇYDD’nin kuruluşundan kısa bir süre sonra bir grup tıp fakültesi öğrencisiyle başlayan üniversite bursları kısa zamanda çoğalarak “Bir Işık da Siz Yakın” adıyla büyük projeye dönüşmüş. 1995 yılında 500 üniversite öğrencisine verilen burslarla başlayan projede bugüne kadar 37.614 üniversite öğrencisi ÇYDD burslarıyla eğitimini tamamlamış.

Son zamanlarda hepimizin şahit olduğu gibi bazı kötü niyetli güç odakları kişisel çıkarları adına hayal ettiğimiz geleceğin tam zıttı bir gelecek yetiştirmek için tüm imkanları kullanarak karanlığa sürüklemeye çalışıyor çocuklarımızı.

Çocuk, kadın ve insan haklarına saygılı; demokratik, laik, hukuka inanan, çevre sorunlarına duyarlı, kültürel mirasımıza sahip çıkan, sosyal devletin sağladığı imkanlardan eşit düzeyde faydalanan, hayvanlara zarar vermek yerine onları koruyan bireyler yetişitirmek yine bizlere düşüyor.

7 Kasım’da 15 km koşarak imkanı olmayan üniversite öğrencilerinin eğitim bursu için 5.000 TL bağış olarak toplamayı hedefliyorum. Bu ülkenin karanlıklarını aydınlatacak ışıkları yakmak ister miniz ?

Destek olmak için aşağıdaki link’e tıklayarak açılan sayfadaki “Online bağış yap” butonuna basarak güvenle bağış yapabilirsiniz.

https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77700

Havale / EFT yapmak için kullanacağınız hesap bilgileri ise şöyle:
EFT/Havale yaparken açıklama bölümüne CC77700 kodunu yazmanız, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için koşan Altuğ Narin adına (yani benim için) bağış yaptığınız anlamına gelecektir. :)

Banka Adı: Yapı ve Kredi Bankası
Şubesi: Etiler ÖBM
Şube kodu: 915
Hesap numarası: 65979635
Alıcı adı: ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ
IBAN: TR84 0006 7010 0000 0065 9796 35
EFT / HAVALE Açıklama : CC77700

Hepinize sonsuz sevgiler ve teşekkürler.
Altuğ NARİN

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Altuğ Narin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)