Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77376
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC77376

2.250 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım / İş Arkadaşlarım

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için iyilik peşinde koşuyorum!

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
ÇAĞDAŞ Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı Türkan Saylan’ın yanından hiç ayırmadığı mektubu yazan 13 yaşındaki Gülten Efe, Ağrı’nın Yukarı Yoldözü Köyü'nde çobanlık yapıyor.
Yayladan döndükten sonra da kardeşlerini ders çalıştırıp hikayeler anlatan Gülten Efe, şunları söyledi:
“Okumak istiyorum sesimi duyun. Sadece ben değil bütün kız kardeşlerim Berdel verilmek isteniyor. Benim tek derdim okumak. Türkan Saylan hocamın ölümüne çok üzüldüm. Kendisiyle tanışmayı çok isterdim. Ama nasip olmadı. Eğer bana yardım gelmiş olsaydı ben şimdi çobanlık yapmıyor olacaktım. Babamı anlıyabiliyorum. Paramız olmadığı için beni okutamıyor. Ne olur bana yardım etsinler. Babam çiftçilik yapıyor. Ben de ona yardım etmek için çobanlık yapıyorum.”

İşte bu nedenle, 7 Kasım 2021 günü İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın! projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC77376

Sevgi ve saygılarımla.

Onur Salgın
İyilik Peşinde Koşucusu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Onur Salgın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)