• Yardım Projem: Antalya-2016-Hayata Destek-Mülteci Bebekler İçin Adım Adım
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 355 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7724
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7724

355 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

36.400 /36.675 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayata Destek için; evinden kilometrelerce uzakta, tüm mal varlığını bırakarak kaçmak zorunda kalan, geldiği yerde 'dilenci' muamelesi görmekten kurtulamayan mülteciler, hamile anneler ve bebekleri için koşuyorum.

Onlara, 200 TL değerindeki eşyalarla donatılmış, anne ve bebeğinin temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çanta hediye etmek ister misiniz?

Sevgili Hayrettin Karaca der ki "Olanın olmayana, bilenin bilmeyene borcu vardır bu dünyada." Bugünlerde nedense hiç aklımdan çıkmıyor bu söz. Ben borcumu ödemeye hazırım. Sizlerin de yardımıyla.

Hayata Destek

Suriyelilerin burada doğan ilk çocukları bugün 5 yaşında. Savaş mağduru bu çocuklara kaybettiklerini geri veremeyiz fakat yeni yeşeren hayatlara destek olabiliriz. Mülteci bir hayata gözlerini açan bebeklerin elini ilk tutanlardan olabilmek için, ülkemize sığınmak zorunda kalan mülteci annelere, yeni doğan bebekleri için temel ihtiyaçlarını bulabilecekleri bebek bakım çantalarını sağlamak için koşuyoruz.

Koşarak sağladığınız desteğin her 200 TL’si ile yeni doğmuş bir bebeğin ve annesine temel ihtiyaçlarını içeren bir bakım çantası olarak armağan edilecek.
Bakım çantası  bebek için temel hijyen ve bakım malzemeleri, anne için ise bebeklerinin gelişimlerini takip edebilecekleri hem de bu duygusal anıları biriktirebilecekleri bir günlük içerecek.
 

Eğer Kıvanç Ergun isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)