• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 143
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 55.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BP-CASTROL TURKEY TEAM (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76712
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76712

55.000 /55.000 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biliyorsunuz, senede bir kez kapınızı çalıp memleketin bir konusu için destek istiyorum sizlerden. Bu sene 7 Kasım Istanbul Maratonu’nda “EĞİTİMDE EŞİTLİK” amacına hizmet eden ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ’nin projesi için 15K koştum!

Takip edenleriniz biliyor, toplumsal cinsiyet eşitsizliğini dert edindim.. Şirketin global TCE programında aktif rol alıyorum, yine Şirketi temsilen katıldığım Yanındayız Derneği’nde toplumsal cinsiyet eşitliğine biz erkekler olarak nasıl katkı sağlayabiliriz diye uğraşıyorum.. Ama işin dönüp gelip kırıldığı yer elbette eğitim. Kız çocuklarının eşit eğitim fırsatlarına erişmelerini sağlamayı becermezsek, okulda, sosyal hayatta, iş hayatında eşitliğe ulaşmamız mümkün değil!

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Kerim Beydağı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)