• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ÇYDD GM
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76306
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76306

0 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Universite yillarimda bursiyeri oldugum hep yanimda olup beni maddi ve manevi olarak destekleyen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği icin kosuyorum. ÇYDD eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyor. ÇYDD yil icinde ogrencilerinin gelisimini cok yonlu desteklemek icin cesitli etkinlikler duzenleyip, Turkiye'nin her ucundaki cocuk ve genclere ulasmaya calisiyor. Benim gibi binlerce genc kizin egitimine destek vermesine devam ettirebilmesi icin bu yil sanal kosuda onlar icin kosuyorum.

Yillardir uzun mesafe kosmadim, benim icin fiziksel olarak zorlu olacak bu yol, hergun bir cok ogrencinin yuzlestigi zorluklardan daha az yorucu oldugu kesin. Sanal kosuyla bir üniversite öğrencisinin 1 YILLIK burs bedeline (3.200 TL) ulasmayi hedefliyorum. Ben bu maratonda ÇYDD icin kosabilmek adina fiziksel olarak kendi sınırlarını zorlayıp, bagis toplamak için gayret sarfecegim. Siz de bu yolculugun bir parcasi olabilirsiniz. :)

Nasil mi?
Buyuk kucuk demeden yapacaginiz her bagis Turkiye'nin bir ucunda bir gencin firsat esitsizligine yenilmesini azaltacak. Gelin egitime bir ışık da siz yakın.

Not: STK'lara yapılan bağışlar vergiden düşülebiliyor

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Tugce Yurtsever isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)