• Yardım Projem: İstanbul M-2021-YÖRET Vakfı-Barışçıl Adımlar Şiddetsiz Toplum
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75880
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75880

400 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

177.999 /200.000 TL

YÖRET Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,

Ben Derin Toparlak, paletli Yüzme milli takım sporcusu ve 2021 yılı paletli yüzme ve paletli yüzme açık su dünya şampiyonuyum. Bu sene maratonda adımlarımı, çocuğa ve kadına yönelik şiddetin son bulduğu, şiddetsiz bir toplum için atıyorum!

Şiddetsiz Toplum projesine kaynak yaratmak amacıyla harekete geçtiğim YÖRET Vakfı, yaklaşık 50 senedir BARIŞÇIL İLETİŞİMin yaygınlaşması için çalışıyor. Okullara giderek "çocuklara" çocuk haklarını anlatıyor; barışçıl iletişimin yaygınlaşması için sanat atölyeleri düzenliyor. Tüm bunları yaparken ebeveynlerle bir araya geliyor; şiddeti, şiddetin türlerini konuşarak farkındalık yaratıyor.

YÖRET Vakfı'nın gerçekleştireceği projeler için desteğinize ihtiyaç var!

Kampanyama yapacağınız bağışlarla 1 çocuk & ebeveynin ev içi şiddet konusunda farkındalık kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Sizce birlikte kaç kişiye ulaşabiliriz? :)

YÖRET

Projemiz ile, ev içi şiddete karşı çocukları ve kadınları güçlendirmeyi; çocuklar, ebeveynler ve bakım verenlere yönelik düzenleyeceğimiz atölyelerle, şiddet konusunda farkındalığı artırarak şiddetsiz iletişimin yaygınlaşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

265 TL'lik bağış ile 1 çocuk veya ebeveynin ev içi şiddet konusunda farkındalık kazanması sağlanacak

Eğer Derin Toparlak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)