• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.575 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mapfre yıldızları (kaptan) , MAPFRE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75833
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75833

2.575 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için iyilik peşinde koşuyorum çünkü bu ülkenin kaderini ancak eğitim değiştirecek ve bir ışık da neden hep beraber biz yakmayalım? Üniversite eğitim bursu projesi ile okuyamayan öğrencilere fırsat eşitliği sağlayan burs desteği ile çocuklarımıza ışık olalım!
Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın! projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım.
Bir üniversite öğrencisinin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de bağış yapabilirsiniz.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75833

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Aslı Timur Yüksel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)