Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 330 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ataşehir ÇYDD Koşuyor
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75689
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75689

330 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacını güden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, ülkenin “çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkması” ülküsü için bilgi, beceri ve deneyim birikimiyle, gönüllü çalışan ve bir sivil toplum örgütüdür.
2016'da dahil olduğum ve hem burslu bir öğrenci hem de bir çağdaş yaşam gönüllüsü olarak geçirdiğim yıllar boyunca yürütülen çok değerli çalışmaların ne tür olumlu etkiler yaratılabileceğine şahit oldum, deneyimledim.
Şimdi, bu değerli kuruluşun çalışmalarına katkı sağlayacak bir fırsatım var. İstanbul Maratonu 15 km koşusu katılımcısı olarak, başlatılan bağış kampanyasına destek olmanızı ve bu fırsatı benimle paylaşmanızı istiyorum.

Uğur Dertli

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer uğur dertli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)