Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.330 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ÇYDD Maltepe
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75526
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC75526

1.330 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli bağışçım;
İyilik Peşinde Koştuğum süreç boyunca yanımda olduğun ve desteğini her zaman hissettirdiğin için çok teşekkürler.

Yardımseverlik koşusu yaparken gelen destekler ve mesajlar bana öyle bir güç kattı ki yorulduğum ve zorlandığım her an koşma amacımı yeniden hatırladım. Kendime ve takip edenlere verdiğim sözü hiç unutmadım. Koşumu bitirdim ve madalyamı boynuma taktım :)

Kampanya sürecinde amacım olabildiğince çok kişiye ulaşmak ve her zamankinden daha fazla kişiyi harekete geçirebilmek. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için yaptığım bu koşunun önemli bir farkındalık sağlayacağına inanıyorum.

Kampanyama şu ana kadar 2 kişi/kurum katıldı ve 130 TL destek toplandı. Yapılan bağışlar ile hep birlikte İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın! Projesi’ni desteklemiş olacağız. Hatırlayacağın üzere amacım 18 kişiden bağış alıp 3200 TL bağış toplamak idi.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Görünen o ki 16 bağışçıya daha ihtiyacım var.

Kampanyanın son günlerine yaklaşıyoruz. Daha önce vakit bulamamış olanların ve tekrar bağış yapmak isteyenlerin destekleriyle hedefime ulaşacağıma eminim. Bunu hep birlikte yapabiliriz.

Kampanyam ile ilgili güncel duruma bakmak ve bağış yapmak için:

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC75526

Sevgiler,

Yusuf

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Yusuf Karaca isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)