• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Buldan Vakfı-Geleceği Değiştiriyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74402
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC74402

12.370 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

264.660 /247.500 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dünyayı eğitimli kadınların değiştireceğine inanıyorum. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'ni sağlamanın yolunun kadınların eğitim düzeyini arttırmaktan geçtiğine inanıyor ve bu yönde yapılan kampanyaları destekliyorum. Buldan Vakfı "Kızlarımız Okusun" diyor, "Geleceği Değiştiriyoruz" diyor. Gerçekten değiştireceklerine inancım tam! Anadolu'nun dört bir yanından küçük şehirlerden çıkıp gelmiş kız çocuklarının üniversite okumalarına destek olan Vakıf, bu desteği sadece maddi değil manevi olarak da sağlamaya çalışıyor. Büyük şehre adapte olmaya çalışan kız çocuklarına burs, koçluk ve mentörlük desteklerinde bulunuyor, kızlarımız okuyor, bilinçleniyor, geleceği değiştiriyor.

"Buldan Vakfı, kadınların toplumsal yaşamın her alanına eşit katılımları ve yaşadıkları temel sorunların çözümü için eğitimin önemine inanmaktadır. Bu nedenle üniversite eğitimi alan, başarılı ancak desteğe ihtiyacı olan genç kızlara eğitim bursu vermek için fon sağlamaktadır.

Bir öğrencinin bir yıllık burs bedeli 4500 TL dir."

Benim de hedefim sizlerin bağışları ile en azından bir öğrencinin bir yıllık burs bedelini karşılamak. Neden olmasın? Dedim olabilir :) Haydi bağış tuşuna ♥

Güzel insanlar sayesinde hedef güncellendi :) bağışlara devam, ikinci öğrenciye adım adım...

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı, kadınların toplumsal yaşamın her alanına eşit katılımları ve yaşadıkları temel sorunların çözümü için eğitimin önemine inanmaktadır. Bu nedenle üniversite eğitimi alan, başarılı ancak desteğe ihtiyacı olan genç kızlara eğitim bursu vermek için fon sağlamaktadır.

Bir öğrencinin bir yıllık burs bedeli 4500 TL dir.

Eğer ŞEBNEM YILDIRMAK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)