• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.450 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ARUP (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72768
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72768

4.450 /4.500 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Üniversiteyi binbir emekle kazanmış bir öğrencinin maddi zorluklar nedeniyle eğitimine devam edememesi kabul edilebilir birşey değil, hepimiz küçük maddi fedakarlıklarla bu eğitimin devam etmesine destek olabiliriz. 7 Kasım'daki 15km.lik yolcuğum belki sizin bu iyiliğe daha kolay ulaşabilmenizi sağlayacaktır; bütçenizi sarsmayacak şekilde 10-20-30 TL ne kadar bağışlayabilirseniz hepsi o çocuklar için büyük bir fark yaratacak. Prof Dr. Türkan Saylan'a ve 98 yaşına ulaşmış Cumhuriyetimize bunu borçlu olduğumuza inanıyorum. Geleceğimiz için bir ışık da birlikte yakalım!

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer Elif Şenel Munir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)