• Yardım Projem: İstanbul M-2021-ÇYDD-Bir Işık da Siz Yakın!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.500 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72619
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72619

4.500 /4.500 TL

Kampanya Hedefim

852.345 /850.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmaya yaklaşık 2 yıl önce, 42 yaşında başladım. Başta en yakınımdakiler dahi 3 km koşamayacağımı düşünürken, yaştan bağımsız sağlığı yerinde olan herkesin koşabileceğini göstermek adına 15 km koşusuna katılıyorum. Hedefim, tempomu kaybetmeden kendi antremanlarımda elde ettiğim dereceleri geliştirmek.
Kampanyama gelince, 1996 yılından beri bir parçası olduğum ÇYDD'nin, tüm Türkiye çapındaki kız çocuklarını okutma konusunda sürdürdüğü burs projesine kendi çapımda bir katkıda daha bulunmak. Unutmayalım, çocuklarımız geleceğimiz ve ancak eşitlikçi ve sağlıklı bir eğitim ile geleceğimiz emin ellerde olabilir. Hepinize katkılarınız için teşekkür ederim.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak “Bir Işık da Siz Yakın!” üniversite burs projemizle, eğitimdeki fırsat eşitsizliği nedeniyle eğitimlerini devam ettirmekte zorlanan üniversite öğrencilerine -ağırlıklı genç kız öğrenciler olmak üzere burs desteği sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencimizin bir yıllık burs bedeli 3.200 TL'dir.

Eğer YUNUS EMRE ÇİÇEK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)