• Yardım Projem: İstanbul YM-2021-TOG-Gençler Adımlarınla Güçlensin, Dünya Değişsin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 204
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.375 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tam Zamanlı Gönüllüler (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC70098
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC70098

11.375 /11.500 TL

Kampanya Hedefim

419.597 /500.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu hafta sonu İstanbul Yarı Maratonu'nda ben de varım!

Senin de desteğini bekliyorum, rica ediyorum...

Hepimiz için hareket etme, harekete geçme zamanı! Evlerden çalışmanın en olumsuz etkilerinden birisi de hareketsiz kalmamız.

İki toplantı arası atıştırmalar, yemekler, sonra tekrar kaldığımız yerden devam ediyoruz ekran karşısında. Günler, haftalar, aylar derken tam 1 yılı geride bıraktık!

Hem sağlığım hem de gençleri destekleyebilmek için koşmaya karar verdim bu kez...

Toplum Gönüllüsü gençler pandemi döneminde de durmadılar, online'da üretmeye devam ettiler. Eğitime erişemeyen çocuklara/gençlere sağlanan ders destekleri, materyal destekleri, engelli çocuklarla gerçekleştirilen online dersler, ekoloji ile uyumlu yaşam projeleri, çocuk hakları, toplumsal cinsiyet eşitliği, sokak hayvanları projeleri derken yine 1000'lerce proje ile toplumsal fayda ürettiler.

Gençler projeleri ile hem toplumu dönüştürüyor hem de kendilerini geliştiriyorlar... Farklılıkları ile bir arada daha iyi bir topluma adım atıyorlar!

Haydi gelin, bu maratonda kampanyama ve gençlere destek olun! Gençler Türkiye'nin her köşesinde projeleri ile değişim yaratmaya devam etsinler.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

2002'den beri yolu TOG'dan geçmiş tüm paydaşlarımızla ve gönüllülerimizle "Büyük Gönüllü Koşusu"nda bir araya geliyoruz. Amacımız, 2.000 yeni Toplum Gönüllüsü gence ulaşmak, gençlerin tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda 500 sosyal sorumluluk projesi ve etkinlik hayata geçirmelerini sağlamak.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılması ve proje gerçekleştirmesinin maliyeti 250 TL'dir.

Eğer Mehmet Bahadır Teke isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)