• Yardım Projem: İstanbul YM-2020-ÇYDD-Bir Işık Da Siz Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.800 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC62176
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC62176

2.800 /2.750 TL

Kampanya Hedefim

176.486 /200.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplumda çocuk, kadın ve insan haklarına saygılı bireylerin yetişebilmesi için, ayakları üstünde durabilen, güçlü, eğitimli, empati gücü yüksek, insan bilinci olan kadınların sayısının artması gerektiğine inanıyorum. Bu artışın gerçekleşebilmesi ise hayatın her kesiminde kadına fırsat eşitliği verilmesi ile mümkün olabilecektir. Bunun ilk adımı olan "eğitim" noktasında kız çocuklarına eğitimde eşitlik sağlamak için burs imkanı sağlanmasını desteklemek amacıyla "İstanbul Yarı Maratonu"nda 10K sanal koşuya katılacağım. Kız çocuklarının eğitim hakkına saygınız ve bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderine katkınız için teşekkür ederim.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

ÇYDD olarak “Bir Işık Da Siz Yakın” üniversite burs projemizle, fırsat eşitsizliği nedeniyle okuyamayan üniversite öğrencilerine burs desteği sağlıyoruz.

Bir öğrencimizin yıllık eğitim gideri 2.750 TL'dir.

Eğer Işıl Bük isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)