• Yardım Projem: İstanbul YM-2020-ÇYDD-Bir Işık Da Siz Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61922
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61922

6.300 /2.750 TL

Kampanya Hedefim

176.486 /200.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayatimda ilk defa kosacagim bu maratonu anlamlandirmak icin boyle bir kampanya baslattim. Surekli icimizde yanan yardim etme atesini alevlendirmek icin bu yaktigim atese sende bir dal koyarsan cok mutlu olurum. Elimizden gelenin buyuk olmasi gerekmiyor ama yapicagimiz ufak da olsa bir yardimin, bir gencin hayat yolculugunda daha saglam adim atmasini sagliyacagini dusunmek, insani cok mutlu ediyor. Piril piril gencler yetistiren Cagdas Yasam Dernegi icin actigim bu kampanyaya bir yardim eli uzatirsaniz cok mutlu olurum, yapamassaniz da caniniz sagolsun. Sevgiler.
( Kampanyada bahsi gecen 2750TL bir ogrencinin bir yillik masrafina tekabul ediyor, amacimiz bir ogrencinin bir yillik masraflarini karsiliyabilmek )

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

ÇYDD olarak “Bir Işık Da Siz Yakın” üniversite burs projemizle, fırsat eşitsizliği nedeniyle okuyamayan üniversite öğrencilerine burs desteği sağlıyoruz.

Bir öğrencimizin yıllık eğitim gideri 2.750 TL'dir.

Eğer ali itil isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)