• Yardım Projem: Runfire Salt Lake-2020-Buldan Vakfı-Kızımız Okuyacak
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.669 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61764
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61764

1.669 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

70.783 /70.000 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplumsal cinsiyet eşitsizliği hayatın birçok alanında çok bariz bir şekilde var. Spor alanından tutun iş hayatına hergün birçok kadın bu eşitsizliği hissediyor ve mağruz kalıyor. Bu eşitsizlikler ancak daha güçlü durmamız, birlik olmamız, eğitimli ve aynı zamanda sporcu ruha sahip olmamızla daha kolay aşılabilir. Ben buna inanıyorum. Eğitim, öğretim, spor ve özgüvenle dolu kız çocukları bize pırıl pırıl bir gelecek sunacak, tıpkı Atatürk’ün de istediği gibi 🙏 O yüzden ben de Buldan Vakfı adına daha fazla kız çocuğunun eğitim alması için koşuyorum ve desteklerinizi bekliyorum. 🏃🏼‍♀️

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı "toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak ve tüm kadın ve kız çocuklarını" eğitim yoluyla güçlendirmek için çalışmaktadır. Bu nedenle üniversite eğitimi alan ancak desteğe ihtiyacı olan genç kızlara eğitim bursu vermek için fon sağlamaktadır.

Aylık burs bedeli 250 TL olup, 1 öğrencinin 1 yıllık burs bedeli 2.250 TL' dir.

Eğer Elif Numanoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)