Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.800 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SONY Koşu Takımı , SONY EURASIA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC57009
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC57009

2.800 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

Bu sene ilk defa İstanbul maratonuna katılıyorum ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için iyilik peşinde koşuyorum!

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeye, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeye karar verdim. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

3 Kasım 2019 günü İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Unutma ki bu projenin amacı üniversite öğrencilerine ihtiyaçları olan maddi desteği sağlayarak onların eğitimlerini tamamlayabilmelerine yardımcı olmak.

Küçücük bir katkı bile birilerinin hayatını değiştirmeye fayda sağlayabilir. Kendi üniversite yıllarını hatırla ve o yılların hem birey, hem de toplum için ne kadar değerli olduğunu unutma.

Sevgiler,

Zeynep

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer Zeynep Sarı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)