• Yardım Projem: İstanbul-2019-Buldan Vakfı-Kızımız Okuyacak
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.675 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53573
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53573

2.675 /2.250 TL

Kampanya Hedefim

320.000 /300.000 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

“Kızımız Okuyacak”
Eğer sağ olsaydı Tayfur Abinin bu seneki kampanyamı da destekleyeceğine eminim.
Ne yazık ki kendisini kaybettik bu değerli ODTÜ'lü Makine Mühendisi ağabeyimizi. Çırağan Sarayıyla Kempinski Otelinin restorasyon ve inşaatında dört sene birlikte çalıştık. Kendisinden çok yararlı bilgiler edindim: Tesisat mühendisliğinden, iş ahlakına… Günün deyimiyle rol modelim oldu.
Tesis yönetimindeki sıra dışı, çok yönlü, derinlemesine uzmanlığına erişilebileceğini düşünmüyorum. Ama ODTÜ’de okuyan bir makine mühendisliği öğrencisi kızımıza destek olursak çok sevineceğine eminim.
Buldan Vakfı Yönetim Kurulundan taahhüt aldım: CC53573 kampanya koduyla yapılacak bağışlar vakıf bünyesinde ayrı bir tasnife tabi tutulacak. Bağış Belgeleri Tayfur Cinemre adına düzenlenecek. Toplanacak paralar ODTÜ Makine Mühendisliği öğrencisi kızımıza destek olmakta kullanılacak.
Tayfur Abi gönlümüzde yaşayacak.
Kızımız Okuyacak! Adını yaşatacak.

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı olarak, başarılı ve maddi olanakları sınırlı kız öğrencilere verdiğimiz burslar için bu yıl yine İstanbul Maratonunda "Kızımız Okuyacak" diyoruz. Çünkü biliyoruz ki eğitim parlak bir geleceğe giden yoldur. Sen de destek ver !

1 öğrencinin 1 aylık bursu için 250 TL, 1 yıllık bursu için (9 ay) 2.250 TL gerekmektedir.

Eğer İlhami Akkum isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)