• Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 115
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 22.550 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BP-CASTROL TURKEY TEAM (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53550
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53550

22.550 /22.500 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Arkadaşlar –
Farkındasınızdır, 3 Kasım Istanbul maratonuna 2 haftadan az bir zaman kaldı.. Bildiğiniz gibi, bu dönemler, iyilik peşinde koşanların, arkadaşlarına / dostlarına yılın o zamanının geldiğini hatırlattığı zamanlar! Geçen sene yaklaşık 10 bin kişi çeşitli dernekleri desteklemek için koşmuştu, bu sene o rekor da kırıldı. Eminim size başka arkadaşlarınızdan da benzer notlar gelmiştir 😊
Ben de bir süredir, 3 Kasım günü 15km koşmak için idman yapıyordum, o sayede bugün 6:40 pace ile sorunsuz bir koşu yapabildim.
Aranızda bilenler var, son dönemde BP içinde “kadınların kariyer gelişimini destekleme amacıyla kurulan” global BPWIN insiyatifinin Türkiye ekibini koordine ediyorum. Tüm işkollarından ve tüm ofislerimizden arkadaşlarımla beraber hem global hem de lokal projelerin yürütülmesi için emek sarf ediyoruz. Bu amaca paralel olarak, 3 Kasım’da da ÇAĞDAŞ Türkiye’ye ÇAĞDAŞ kadınlar yetiştirmek için yıllardır emek veren Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için koşmaya karar verdim.
Bu kampanyada amaçları, “evrensel, insan haklarına saygılı, demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti için kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak”. Bu çerçevede 1 üniversite öğrencisinin 1 yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL burs planlamışlar, hep birlikte en az 9 öğrenci için bu fonu yaratabiliriz diye düşünüyorum.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer Kerim Beydağı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)