• Yardım Projem: İstanbul-2019-Buldan Vakfı-Kızımız Okuyacak
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.263 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Buldan Vakfı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53348
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53348

2.263 /2.250 TL

Kampanya Hedefim

320.000 /300.000 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bütün bir yıl boyunca hayalini kurduğum an geldi çattı. Ben koşarken siz benim elimden tutup hayalime, yani Buldan Vakfı'nın pırıl pırıl bir genç kızının daha üniversite eğitimine destek oluyorsunuz. Böylece tüm yıl boyunca bu gülümseme ile yaşantıma devam edebiliyorum:)) Sadece bu bile yetmez mi... Bana yetiyor, peki size? Hiç tanımadığınız bir insanın hayatına dokunuyor olmak, belki tüm yaşantısını değiştirmek, engelleri aşmasını sağlamak, ne muhteşem değil mi.. O uzun yol boyunca hep düşünüyorum, birbirlerini hiç tanımayan insanlar aynı amaç için birlikte tek yürek oluyor, saf iyilik bu değil de nedir. Neden mi koşuyorum, çünkü bu iyilik içinde nefes aldığımı hissediyorum, çünkü sizlerle bunu yaşamak bir harika, çünkü hepimiz birimiz için varız! İyikilerimsiniz...

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Buldan Vakfı olarak, başarılı ve maddi olanakları sınırlı kız öğrencilere verdiğimiz burslar için bu yıl yine İstanbul Maratonunda "Kızımız Okuyacak" diyoruz. Çünkü biliyoruz ki eğitim parlak bir geleceğe giden yoldur. Sen de destek ver !

1 öğrencinin 1 aylık bursu için 250 TL, 1 yıllık bursu için (9 ay) 2.250 TL gerekmektedir.

Eğer Gonca Tekeli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)