• Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 38
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.740 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SONY Koşu Takımı , SONY EURASIA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51743
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51743

2.740 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

3 Kasım’da 41. Vodafone İstanbul Maratonu’nda koşuyorum. Bu maraton benim için koşunun da ötesinde bir anlam taşıyor çünkü adımlarımı kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına atacağım. Bir üniversite öğrencisinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.
Çağdaş Yaşamı Destekeleme Derneği ; Atatürk ilke ve devrimlerini ve Cumhuriyet’in kazanımlarını koruma yolunda, bilimsel düşünme ve sorgulama yetilerini geliştiren, insan haklarına saygılı çağdaş bir yaşam ve eğitim için çalışarak bugüne kadar binlerce kız çocuğunun eğitim almasına; kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlar olmasına katkı sağladı.
Evrensel; insan haklarına saygılı, demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilebilmesi için kız çocuklarının eğitim alması ve hayata katılmasının önemi yadsınamaz bir gerçek.
Ben bu yıl kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için Çağdaş Yaşamı Destekeleme Derneği adına koşacağım.
Sen de destek olmak istersen, aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Az ya da çok hiç önemli değil, her destek çok değerli…
Desteğin için şimdiden çok teşekkürler,

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer Gülnihal Barut isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)