• Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.130 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC50553
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC50553

6.130 /6.500 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlar,
Daha yakılacak çok ışık, destek olacak çok gencimiz var. Birlikte oluşturacağımız aydınlık, gençlerimize ulaşsın diyerek ÇYDD’nin “Bir Işık Da Siz Yakın” projesine katkıda bulunmak amacıyla, 3 Kasım 2019’da yapılacak İstanbul Maratonu’na katılıyorum. Üniversite eğitiminde desteğe ihtiyacı olan gençlerimiz için çıktığım bu yolda, siz değerli Çağdaş Yaşam Dostlarımdan destek bekliyorum. Türkan Hocamızın dediği gibi sorunun değil çözümün parçası olmak hepimizin elinde. Şimdiden tüm destek veren dostlarıma gençlerimiz adına teşekkür ediyorum.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer Nilgün Polat Gevrek isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)