Kampanyamın Etkisi
2 genç

  • Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.990 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ÇYDD Ankara Şubesi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC48650
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC48650

5.990 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ülkemizde okuma hayali kurmuş fakat parasızlık nedeniyle şehrinden uzaklaşamayıp eğitim hayalini aklının derinliklerine gömen onlarca gencimiz var. Üstelik yaşadığımız yüzyılda gün geçtikçe artan sorunların ana nedeninin eğitimsizlik olduğunu biliyoruz. Aydınlık yarınlar ve düşünceler için, geleceğin öncüsü olan gençlerin kendi kafasıyla düşünmesi amaçlı gerekli olan eğitim için, bu sorunun ne olduğunu bilip de çözümün parçası olmak için ben maratonda koşarken sizler kampanyama destek vermeye ne dersiniz?

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer Gizem Bozbay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)