• Yardım Projem: İstanbul-2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 55
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.010 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45591
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45591

11.010 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Atatürk ilke ve devrimlerini, Cumhuriyet’in kazanımlarını koruma yolunda, bilimsel düşünme ve sorgulama yetilerini geliştiren, insan haklarına saygılı çağdaş bir yaşam ve eğitim için çözüm üretmeyi hedef edinen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için bu koşuda bağış toplamak benim için büyük bir onur.

İstanbul Maratonu'nun benim hikayemdeki yerini en iyi, benim doğumumun sancılarını çektiği gün Etiler'den Üsküdar'daki Zeynep Kamil Hastanesi'ne gelmeye çalışan ve yarış sebebiyle köprünün trafiğe açılmasını bekleyen annem biliyor.

Koşmanın hayalini hep kurduğum bu yarış, bir amaca hizmet de edebilirse ve sizler de destek olabilirseniz çok sevinirim.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer Zeynep Seda Uslu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)