Kampanyamın Etkisi
4 genç

  • Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 151
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 9.410 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45308
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45308

9.410 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İzmir’de doğdum, büyüdüm. Her zaman güzel semtlerde iyi okullarda okudum, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birini kazandım. Her zaman eğitimimi önemseyen ve bunu karşılamaya gücü yetecek bir aileye sahip olmak benim hayattaki en büyük şansımdı. Maalesef ne İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerde ne de Anadolu’da her genç bu kadar şanslı değil. Kimsenin gücü tek başına bu sorunu çözmeye yetmez ancak her bir destek bizi sonuca daha çok yaklaştırır. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin ilkesi de sorunların değil çözümün bir parçası olmaktır. Bu yüzden 2019 İstanbul Maratonunda adımlarım çağdaş yaşam için. Hepinizden büyük küçük demeden bir destek bekliyorum. Gelin “Bir Işık Yakın” projesi ile “Bir Işık da Biz Yakalım!”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer İdil Sezgin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)