• Yardım Projem: İstanbul–2019-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)-Bir Işık Yakın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45223
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45223

6.550 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

936.997 /1.000.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Üniversite sınavına girdiğinizi bir düşünün. Aylar hatta belki yıllar süren uzun bir çalışma takvimi, uykusuz geceler, stresten ne yapacağınızı şaşırdığınız sınav günü... Şimdi hayalinizdeki okula girdiğinizi, puanınızın fevkaladenin fevkinde olduğunu hayal edin.

Gelen kötü bir haber, tüm bu güzel tabloyu mahvedebilir. Maddi olanaksızlıklar sebebiyle her yıl yüzlerce öğrenci kazandığı okulu kaybediyor, bizim için bir kabus olan bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu durumun önüne geçmek için bu sene 41. Vodafone İstanbul Maratonu’nda iyilik peşinde koşuyorum! Bağış yapmak çok kolay:

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve ÇYDD için bağışta bulunabilirsiniz.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45223
Sevgiler,
Burak Erpolat

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Evrensel; insan haklarına saygılı; demokratik, laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin gerçekleştirilmesi toplumda çevre sorunlarına duyarlılığın arttırılması öncelik taşır. Kız çocuklarının okullaşmasına katkıda bulunmak ve eğitimde eşitlik sağlamak için burs veriyoruz

1 üniversite öğrencinin bir yıllık eğitim giderinin karşılanması için 2500 TL gerekmektedir.

Eğer BURAK Erpolat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)