• Yardım Projem: İstanbul-2018-ÇYDD-Anadolu'da Bir Kızım Var
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.800 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39557
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39557

1.800 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

388.178 /400.000 TL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Bu sene iki kızımızı okutmak üzere yıllık burs tutarları toplamı olan 2400TL bağış tutarına ulaşmak üzere Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği destekçisi olarak 10 km koşacağım.

Çağdaş bir topluma ulaşma hedefimiz ancak iyi yetişmiş genç kadınların toplumda var olmasıyla olacaktır. Bizlere ise, pek çoğumuzun sahip olduğu olanaklara sahip olamayan genç kızlara burs imkanı sağlayan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi günümüzde pek çok zorlukla başa çıkarak varlığını sürdüren sivil toplum kuruluşlarına destek olmak düşüyor.

Sizlerden kampanyama katılarak, koşumu anlamlı kılacak ve iki genç kızın hayatında anlam yaratacak hedef bağış tutarına erişmek için bağışçı olmanızı istiyorum.

Biliyorum siz de, ben de iyi hissedeceğiz çünkü Anadolu’da okuyan iki genç kızımız bu sene bizim yardımlarımızla okuyacak.

Sevgiyle.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

"Anadolu'da Bir Kızım Var" Anadolu'daki genç kızlarımıza eğitimde fırsat eşitliği sağlamak, birer çocuk gelin değil donanımlı birer genç kadın olmaları için tasarlanan burs projesidir. Proje sayesinde bugüne kadar 73914 kız öğrencimiz liseye devam edebildi; çoğu da doktor oldu, öğretmen oldu.

Bir kız öğrencinin 1 yıllık burs tutarı 1,200 TL'dir.

Eğer Esin Aydemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)