• Yardım Projem: İstanbul-2018-Buldan Vakfı-Kızımız Okuyacak
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.725 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BULDAN VAKFI
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36918
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36918

2.725 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

119.465 /130.000 TL

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitim bütün kız çocuklarımızın hakkı. Eğitim ile gelen özgürlük ise bu hakkın onlar için en büyük hediyesi! Buldan Vakfı olarak bu yıl 200 kız çocuğumuzun üniversite eğitimini tamamlayabilmesi için kendimize hedef koyduk ve 40. İstanbul Maratonunda adım adım ile koşuyoruz. Bu amaca ulaşmamızda ve adımlarımızı 15 kmlik bu koşuda genç kızlarımız için atmamızda yardım ederseniz bu da benim koşmam için en önemli destek olacak.

Bizim için ödül ise bir kız çocuğunun okumasına yardımcı olmak, mezun olduğundaki, ilk işe başladığındaki, yaptığı buluşlardaki, insanların hayatına katkı sağladığındaki gülümsemeyi hayal etmek tabi ki...

Büyük küçük demeden yapacağınız her katkı, bir genç kızımızın hayallerine ulaşmasındaki en önemli ivme olacak, çünkü 1 kişinin yıllık (9 ay) ihtiyacı olan burs miktarı sadece 2.250 TL. Yardımlarınız ile amacımız daha anlamlı, bu sayede iyilik bulaşıcı!

Dünyayı iyilik kurtaracak! koşulsuz, birbirini hiç tanımayan ama aynı amaç için buluşabilecek iyi insanların varlığı ile...

Herkese şimdiden sonsuz teşekkürler...

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Vakıf "Kızımız Okuyacak "projesi ile kız öğrencilere üniversite için burs sağlamaktadır. Buldan Vakfı,kadınların eğitimine katkıda bulunmanın, kadının toplumsal anlamda rol ve statü olarak doğru yerde olmasına ve ülkenin bir bütün olarak kalkınmasında önemli bir etkiye sahip olduğuna inanmaktadır.

 1 öğrencinin bir öğrenim yılı (9 ay) için aylık bursu 250 TL., yıllık burs bedeli 2.250 Tl.'dir.

Eğer Gonca Tekeli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)