• Yardım Projem: Antalya-2018-Hayata Destek Derneği-#KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.150 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28873
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28873

2.150 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

6.524 /40.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmaya ilk Kasım'da 10K ile başladım.. dünya için küçük ama benim için kocaman bir adım oldu. Attığım her adım ile de yardıma muhtaç anneleri ve bebelerine yardım etme heyecanı vardı. Bu sefer hedefi büyüttüm, Antalya'da 21K koşacağım... yine Hayata Destek ile birlikte anneler ve bebekleri için koşacağım. Hepinizin desteğini bekliyorum... #KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz.

Hayata Destek

Biliyoruz. Savaş sebebiyle Türkiye’ye gelenlerden 2,5 milyonun kadın ve çocuk olduğunu biliyoruz mesela. Mevsimlik tarım işçisi pek çok kadının da, bebeklerine bakmakta ne kadar zorlandığını... Bilmek tek başına yetmiyor. İhtiyaç sahibi annelerin bebekleri #KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz. Hayata nur topu gibi bir destek olmak için: destekol@hayatadestek.org.

Topladığımız bağışların her 250 TL’siyle hazırlayacağımız bir 'yenidoğan paketi,' bebeğine bakmakta zorluk çeken bir annenin hayatını kolaylaştıracak.

Eğer Aylin Şahin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)