• Yardım Projem: Antalya-2018-Hayata Destek Derneği-#KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.365 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MAÇKA ÇAYLAKLAR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28204
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28204

2.365 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

6.524 /40.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her anne çocuğu için en iyisini ister ve elindekinin en iyisini de çocuğuna vermeye çalışır. Ancak günümüzde yavrusunun en temel ihtiyaçlarını bile karşılamakta zorlanan nice anne var. Tek bir annenin bile yükünü biraz omuzlayabilsek inanılmaz bir destek vermiş oluruz. Açtığım kampanyada her birisi 250 TL tutan "yenidoğan" paketleriyle mümkün olabildiği kadar çok anneye ulaşmak istiyorum.

Hayata Destek

Biliyoruz. Savaş sebebiyle Türkiye’ye gelenlerden 2,5 milyonun kadın ve çocuk olduğunu biliyoruz mesela. Mevsimlik tarım işçisi pek çok kadının da, bebeklerine bakmakta ne kadar zorlandığını... Bilmek tek başına yetmiyor. İhtiyaç sahibi annelerin bebekleri #KoşalımDaBüyüsün diye #BilerekKoşuyoruz. Hayata nur topu gibi bir destek olmak için: destekol@hayatadestek.org.

Topladığımız bağışların her 250 TL’siyle hazırlayacağımız bir 'yenidoğan paketi,' bebeğine bakmakta zorluk çeken bir annenin hayatını kolaylaştıracak.

Eğer Özlem Can Uğursal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)