Kampanyamın Etkisi
48 Bebek

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 72
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.910 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24329
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24329

11.910 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

çok dar bir zamanındayız tarihin.

insanlık dediğimiz biz, türümüz, gezegenin işgalcisi konumunda. türümüz kendi içinde barışı kuramadığı gibi, gezegenin diğer paydaşlarıyla muazzam bir savaş halinde.

tüketiyoruz. ekoloji yok oluşa gün sayıyor. kıyamet diyorlar. 6. yokloluş. insan eliyle, diyorlar.

bu kıyametin en çok, herşeyden çok bencilliğimizin, ben önceciliğimizin karşılığı olduğunu düşünüyorum.

günah diye bir şey varsa, ayıp ve tabu, kanaatimce bencillik herşeyden önde yer almalı bu listelerde.

uygarlık dediğimiz bu göz gözü görmez, kalp kalbi tanımaz karanlık çarktan çıkışın tek yolunun iyiliği, işbirliğini arttırmaktan geçtiğine inanıyorum. kendimizden öne, bir başka canı koymanın. bazen bir kelebek, bazen bir solucan, bazen bir bebek.

pratiği yakın gelen yerden kurmaya inanıyorum. yakın gelen yerden tuta tuta çıkalım aydınlığa.

Hayata Destek Derneği harikulade bir fırsat bıraktı yamacıma, tutarsam diye. tuttum ve hiç yapmadığımı yapacağım, yeni doğmuş ve hayatta hiç görmediğim, belki de görmeyeceğim bebeklere 10. ay paketi yollanabilsin diye İstanbul Maratonu'nda 12 km yol kat edeceğim.

sizleri benimle yola çıkmaya davet ediyorum.

ben adımlarımı atarken sizler de bana omuz verin. bir bebek bir bebektir. işbirliğimizle, dayanışmamızla 10. ayını görecek bir bebek daha haysiyetli, daha hakkaniyetli bir yarına niyet etmektir.

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Defne Koryürek isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)