Kampanyamın Etkisi
1 Bebek

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 50 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Hayata Destek
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23782
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23782

50 /2.700 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Felaketlerin, afetlerin ve savaşların kol gezdiği günümüz dünyasında umuda ihtiyacı olan bir çocuğa el uzatabilmek, annelerin her sabah uyandıklarında akıllarında ki soru işaretlerini azaltabilmek için koşuyorum. Dayanışmadan hayatta kalmanın zorluklarını farkında olup, bu farkındalık ağını genişletebilmek, kimsenin temel ihtiyaç eksikliğinden ötürü yaşam mücadelesi vermediği bir dünya için koşuyorum. Sizler de kampanyama destek vererek bir bebeğin temel ihtiyaçlarının karşılanmasına destekte bulunabilirsiniz.

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Sude Tanık isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)