Kampanyamın Etkisi
2 Bebek

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Hayata Destek Derneği-Koşalım da Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 520 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21853
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21853

520 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

141.466 /150.000 TL

Hayata Destek Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi koşuyorum? Sizden bağış toplaya bilmek için sizlere ulaşa bilmem için bazı şeylerden bahsetmek isterim.

Kadınlar, evet Bizim Kadınlarımız. Annem, kız kardeşim, eşim, ve kızım. Ama ben evli bir adam değilim, benim anne baba da baya yaşlı ben ve abimiz sadece. Kız kardeşimiz de yok. Kızım da yok ki benim.

Şanlıurfa da sınır da çalışıyorum bir çok olayı birinci dereceden kendi gözlerimle görüyorum. Birlikte yapılan her işte çözüm görüyorum. Herkes elini taşın altına koyuyor bunu görüyorum mutlu oluyorum. Kimileri gizli gizli yapıyor kimileri başka başka. Ama yapılıyor ya bunu görüyorsun.

Şimdi de Hayata desteğin nur topu gibi projesi için koşup bağış toplayıp, o nur topu bebeklerin dünya ya huzur içinde barış içinde gözlerini açmalarını istiyorum.

Senden ve çevrenden yardım istiyorum. Birlikte başarabileceğimiz çok şey var dünya da.

Hayata Destek

Türkiye’de, her 2 dakikada 5 bebek gözlerini açıyor. Ve bizler bu topraklarda gözünü açan her bebeğin güven ve barış ortamı içinde büyümesini, tebessümle izlenecek bir hikayenin içinde yaşamasını istiyoruz. Hayata Destek Takımı olarak, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda bütün bebekler için parlak geleceklerin, sağlıklı ve eşit koşulların peşinde koşarken, sizi de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz. #KoşalımDaBüyüsün ve #BütünBebeklerBizim diyerek, bebek bakım malzemeleri ve rehberi içeren 250 TL değerindeki 'Onuncu Ay Paketleri'mizi ihtiyacı olan annelere ulaştırmak isterseniz çağrımıza cevap verin, size hemen ulaşalım. 12 Kasım’da adımlarımızı birlikte atalım, hayata nur topu gibi bir desteğiniz olsun.

Anne ve bebek için 10. Ay Paketi, bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hijyen, giyim ve bakım malzemeleri ve anneye bebeği bir yaşına gelinceye kadar eşlik edecek bebek bakım rehberi içermektedir. Bir Onuncu Ay Paketi'nin değeri 250 TL'dir.

Eğer Abdullah Unat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)