• Yardım Projem: Antalya-2017-ALİKEV-Gençler İsterse Düşler Gelecek Olur
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 174
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.650 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ALİKEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16790
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16790

4.650 /4.500 TL

Kampanya Hedefim

55.805 /100.000 TL

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlığımı korumak için başladığım koşu,30 yıl içinde benim için bir yaşam biçimi oldu ve yaş grubumda Balkan rekorlarına kadar ulaşan amatör bir spor dalına dönüştü.Hayatımın en anlamlı koşularından biri ise ALİKEV'in burs fonuna bağış toplamak için koştuğum 2016 İstanbul Maratonu'ydu.2017 Runatolia'da da vahşice bir cinayet sonucu evlatlarını kaybetmelerine rağmen adeta acıyı bal eyleyerek toplumsal barış ve huzur için mücadele eden Korkmaz ailesinin,Ali İsmail'in "Toplum İçin Gençlik" hareketini sürdürmek için başlattıkları Düş Elçileri programına katkı sağlamak için koşacağım.Ülkemizin başkalarının projeleri olan değil,Ali İsmail gibi proje üreten gençlere ihtiyacı var ve bu gençlere destek vermek benim için bir ödev.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı

"Gençler İsterse Düşler Gerçek Olur" ALİKEV, Ali İsmail'in 17 yaşında başlattığı "Toplum için Gençlik" hareketinin mirasıyla gençlerin toplumsal fayda yaratan etkinliklerde yer almasını destekliyor. Ekim 2016'da başlatılan Düş Elçileri programıyla, gençler kendi toplumsal fayda yaratan projelerini üretmek için eğitimler alıyor, projeleri hazırlıyor ve projelerde gönüllü olarak yer alıyorlar. Proje ile Düş Elçisi gençlerin üreteceği projeler için eğitim ve finansal destek sağlanacaktır. Her Düş Elçisi projesi ise en az 4 kişi tarafından sürdürülecektir.

Düş Elçileri Programı ile gençler, kendi toplumsal fayda yaratan projelerini hayata geçirmekte, projeleri için eğitim ve maddi destek almaktadırlar. Proje başına genel maliyet 2.500 TL'dir.

Eğer Hüseyin Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)