• Yardım Projem: Antalya-2017-ALİKEV-Gençler İsterse Düşler Gelecek Olur
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 490 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16763
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16763

490 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

55.805 /100.000 TL

ALİKEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

17 yaşındayken 'Toplum İçin Gençlik' hareketini kurarak hayalindeki pek çok iyiliğe koşmayı düşünen Ali İsmail'in hayallerini gerçekleştirmek için koşacağım İstanbul Maratonu'nda.

Daha özgürce düşünen, düşündüklerini hayata geçirebilen gençler için desteklerinizi bekliyorum.

Ali İsmail, biliyorum ki bir yerlerden bakıyorsun bizlere. Gidişin milyonları harekete geçirmek içinmiş demek ki, iyilik içinmiş, gelecek içinmiş. Her zaman seninleyiz ve hayallerinin peşindeyiz. Gözün arkada kalmasın.

ALİKEV

"Gençler İsterse Düşler Gerçek Olur" ALİKEV, Ali İsmail'in 17 yaşında başlattığı "Toplum için Gençlik" hareketinin mirasıyla gençlerin toplumsal fayda yaratan etkinliklerde yer almasını destekliyor. Ekim 2016'da başlatılan Düş Elçileri programıyla, gençler kendi toplumsal fayda yaratan projelerini üretmek için eğitimler alıyor, projeleri hazırlıyor ve projelerde gönüllü olarak yer alıyorlar. Proje ile Düş Elçisi gençlerin üreteceği projeler için eğitim ve finansal destek sağlanacaktır. Her Düş Elçisi projesi ise en az 4 kişi tarafından sürdürülecektir.

Düş Elçileri Programı ile gençler, kendi toplumsal fayda yaratan projelerini hayata geçirmekte, projeleri için eğitim ve maddi destek almaktadırlar. Proje başına genel maliyet 2.500 TL'dir.

Eğer Kıvanç Ergun isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)