• Yardım Projem: İstanbul-2016-ALİKEV-Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 109
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 15.100 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC10088
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC10088

15.100 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

524.941 /500.000 TL

ALİKEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak benim için bilmediğim hayalleri yakalama çabası. Düşünmeden koşunca ben oluyorum. Belki hayallerimi yakalarım diye atıyorum adımlarımı.
Ali İsmail Korkmaz hayalleri yarım kalmış, güzel hayalleri olan, bir güzel çocuk. Ailesi ve dostları onun düşlerini tamamlamak için ALİKEV'i kurdu. ALİKEV'in bu yılki hedefi 52 öğrenciye burs vermek; eğitime, kültüre, sanata destek olmak.
Ben de 13 Kasım 2016'da İstanbul Maratonu'nda ALİKEV'i duyurmak ve siz dostlarımdan bağış istemek için koşacağım. 1 TL de bağış yapabilirsiniz, ekonomik durumunuz izin verdiği sürece üst sınırı yok. Amacımız Ali İsmail'den bize emanet kalan bu hayalleri hep birlikte tamamlamak.
Düşlerimize birlikte ulaşacağız.

ALİKEV

Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu, üniversite öğrencilerinin eğitim hayatına maddi kaynak sunmanın yanı sıra onların sosyal ve kültürel olarak da gelişimlerine destek olmayı amaçlamaktadır.

1 Öğrencinin 1  yıllık burs bedeli 2.500 TL'dir.

Eğer Erdem Aksakal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)