• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 32
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 419 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9931
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9931

419 /540 TL

Kampanya Hedefim

289.842 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba

Ben yaklaşık 4 yıldır Toplum Gönüllüsüyüm. Toplum Gönüllüsü gençler olarak her zaman fikirlerimizi projeye dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Projelerimizi gerçekleştirirken çeşitli gereksinimlerimiz oluyor ve kaynak yaratmak için farklı çabalar gerekebiliyor, tıpkı benim şu an koşucu olmam gibi. Sakarya'da devam etmekte olan gönüllülüğümü bir adım daha ileri götürerek Mart 2016'da Toplum Gönüllüsü Gençler adına koşup bağış toplamıştım. Yeniden
38. Vodafone İstanbul Maratonu'nda Toplum Gönüllüsü gençler adına koşuyor ve onlar adına bu kampanya ile bağış topluyorum.

Siz de Toplum Gönüllüsü Gençler'e destek vermeye ne dersiniz ?

Unutmadan, cebinizdeki 1 TL bile çok değerli bu gençler için. :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Enes Tezcan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)