• Yardım Projem: İstanbul YM-2023-TEV-Yarıda Kalmasın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 129
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 19.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC98497
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC98497

19.300 /20.230 TL

Kampanya Hedefim

647.440 /572.400 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Acıları paylaşarak azaltmaya gönül vermiş, İYİ KALPLİ GÖNÜL DOSTU; Ülkemizde meydana gelen afet, 50.000'leri aşan can kaybı ile birlikte, 15 milyonu aşan vatandaşımızı sosyal, ekonomik, psikolojik olarak etkilemekle kalmamış, evini, ailesini kaybetmiş gençlerimizin geleceklerini de derinden yaralamıştır. Gençlerimizin yaralarını sarmayı kendisine vizyon edinmiş Türk Eğitim Vakfı'nın afetzede gençlerimizin eğitimleri, hayalleri #YarıdaKalmasın yaklaşımıyla başlattığı burs imkanına destek için 30 Nisan 2023 tarihindeki İstanbul Yarı Maratonu'nda (21 Km.) atacağım adımlara ve yollara bırakacağım tere bağışlarınızla ortak olmak ister misiniz? Hem de Türkiye Cumhuriyeti'nin İkinci Yüzyılına ilerlerken, tüm Saygıdeğer Aile Bireyleri için yapılacak bağış sonucunda İSİM bazında sistemden alacağınız Teşekkür Belgesi'ni anne, baba, evlat, torunlarınıza hem de CUMHURİYET'imizin ikinci yüzyılında DEĞERLİ bir anı olarak sunmakla birlikte, afetzede gençlerimiz için bir defa daha yardım etmenin gururunu yaşamak için...keşke dememek için buyrun bağış yapmaya🙏🙏🙏Kampanyayı sevdiklerinizle paylaşmanız gençleri daha da mutlu edecektir. DAHA DA GÜÇLÜ ŞEKİLDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ!.....

Türk Eğitim Vakfı

Afetzede öğrencilerimizin eğitimleri ve hayalleri yarıda kalmasın diye buradayız. Olağanüstü günlerde bursiyerlerimizin ve tüm afetzede gençlerimizin hayatlarına devam etmelerini sağlayarak, eğitim yolculukları boyunca yanlarında olacağız.

Bir üniversite öğrencisinin 1 yıllık eğitim bursu 11.925 TL'dir.

Eğer Muammer Atila isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)