• Yardım Projem: Maratonİzmir Sanal-2023-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İzmir TEMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC97919
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC97919

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

230 /150.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ağaç Kardeşliği Projesi, TEMA Vakfı tarafından çocuklar için özel olarak tasarlanmış, orman ekosistemi ve biyolojik çeşitlilik konusunda çocuklara temel bilgilerin verildiği, çocukların keyifli oyunlarla ağaçları tanıdığı, eğlenerek ağaç sevgisini kazandıkları ve üstelik proje boyunca tohumdan kendi fidanlarını yetiştirdikleri bir projedir. Proje kapsamında çocuklar için 'Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturuluyor ve projeye katılan her çocuğa kendi ismine özel bir fidan sertifikası armağan ediliyor. Eğitim programını çocuklarla uygulayan kişiler ise güzel kalpli TEMA Gönüllüleridir. Güzel kalpli koşucular koşuyor, güzel kalpli bağışçılar bağış yapıyor, güzel kalpli TEMA gönüllüleri, Edirne'den Hakkâri’ye ülkemin güzel çocuklarına bu projeyi ulaştırıyor... İşte ben de bu proje için koşuyorum... Ülkemde daha çok çocuk Ağaç Kardeşi olabilsin diye desteklerinizi bekliyorum.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve çocuklar için oluşturacağı Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı’yla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

200₺ bağışla Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturulur ve bir çocuk doğa eğitimi alır.

Eğer TUNCAY MUNGAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)