• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 117
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.810 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9781
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9781

3.810 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

289.842 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüleri Vakfı gençleri, gençler aracılığıyla da toplumu olumlu yönde değiştiriyor, dönüştürüyor. Yıllar önce kendi içime başladığım değişim maratonunun start çizgisidir TOG. Şimdi daha çok gence, daha çok insana ulaşılsın diye koşuyorum. Toplum hayatındaki birçok sorunun eşit olmayan toplumsal cinsiyet rollerinden kaynaklandığını düşünüyorum. Erkeklik İstisnai Bir Durumdur Fotoğraf Sergisi Projesi de bu eşitsizliğe dikkat çekmeye çalışıyor. Hem projeye kaynak sağlamak, hem de bu konuya dikkat çekmek için koşuyorum. Hepimiz için beni desteklemeni rica ediyorum. :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Ali Karakaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)